Fischertechnik Mechanic + Static 2

Stavebnice pro děti od devíti let je pokračováním verze stavebnice Mechanic & Static. Přístup na výukový portál zdarma. Sada obsahuje XS motor, 500 dílků, zásobník na 9V baterie (baterie nejsou součástí balení). Až 30 modelů. Rozměry balení 46,5 × 8 × 32 cm, hmotnost 1867 g.

Skladem
Kód: 49
2 765 Kč
Kategorie: Profi

Stavebnice pro děti Fischertechnik Mechanic + Static 2 pro budoucí inženýry

Fischertechnik Mechanic + Static 2 je stavebnice pro děti od devíti let věku, která odpovídá na spoustu otázek z oblasti mechaniky a statiky. Můžete z ní sestavit až třicet modelů, díky nimž zjistíte, jak technologie fungují.

  • 500 dílků
  • Až 30 modelů
  • Pro děti od 9 let
  • Téma mechanika a statika

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Určení

Fischertechnik Mechanic + Static 2 je stavebnice, kterou lze využít při výuce dětí začínajících s poznáváním fungování světa kolem nás. Je vhodná již od devíti let věku dítěte. Hodí se pro demonstraci mechaniky a statiky.

Modely

Fischertechnik Mechanic + Static 2 je stavebnice, kterou tvoří 500 dílků.
Z jednotlivých dílků lze složit až 30 modelů, které slouží k odpovědi na otázky například jak funguje manuální převodovka, co je planetová převodovka nebo jak postavit stabilní most.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obsah

Stavebnice nejen pro děti Fischertechnik Mechanic + Static 2 obsahuje 500 dílků, XS motor, zásobník na 9V baterie (tyto baterie nejsou součástí balení).
Rozměry balení jsou 46,5 × 8 × 32 cm a hmotnost je 1867 g.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Fischertechnik Mechanic + Static 2 je stavebnice pro děti od devíti let, která je pokračováním verze stavebnice Mechanic & Static.
Přístup na výukový portál zdarma.
Sada obsahuje XS motor, 500 dílků, zásobník na 9V baterie (baterie nejsou součástí balení). Až 30 modelů.
Rozměry balení 46,5 × 8 × 32 cm, hmotnost 1867 g.

Zpět do obchodu